Celem należytej obsługi wykorzystujemy szereg rozwiązań uzależnionych od specyfiki pracy każdego Klienta, wspólnie wybieramy najlepsze rozwiązanie i wprowadzamy je do stosowania, po określonym ustalonym wcześniej czasie oceniamy wady i zalety zastosowanego rozwiązania i wprowadzamy ewentualne korekty.

Klientom oferujemy następujące pojemniki do gromadzenia surowców wtórnych:

  1. Zamykane kosze plastikowe na kółkach typu PA 1100 – wykorzystywane u klientów o ograniczonej ilości miejsca lub w sytuacji kiedy odpad powstaje w kilku miejscach zakładu do gromadzenia makulatury– zaletą tego rozwiązania jest bardzo duża estetyka oraz możliwość łatwego przemieszczania kontenera dzięki specjalnym uchwytom oraz gumowym kółkom, w które te kontenery są wyposażone.
  2. kontenerStalowe kosze o pojemności 5 m3 – wykorzystywane do gromadzenia makulatury kartonowej oraz różnego rodzaju folii – wymagany wózek widłowy lub paletowy
  3. Stalowe kontenery otwarte o pojemności 16 m3 – wykorzystywane do gromadzenia różnego rodzaju makulatury oraz folii – kontenery wykorzystywane na zewnątrz, wymieniane bez konieczności wykorzystania sprzętu obsługiwanej firmy oraz obecności pracownika
  4. Stalowe kontenery zamknięte o pojemności 16 m3 – wykorzystywane do gromadzenia makulatury kartonowej, gazetowej oraz biurowej – kontenery wykorzystywane na zewnątrz, wymieniane bez konieczności wykorzystania sprzętu obsługiwanej firmy oraz obecności pracownika

  5. Worki typu Big-Bag o pojemności 1-2 m3 – wykorzystywane do gromadzenia różnego rodzaju folii oraz ścinek makulatury

prasa

Do obsługi koszy oraz worków typu Big-Bag wykorzystujemy samochody dostawcze z windą samo-załadowczą lub kontenerowe bez windy w ilości 4 szt. co gwarantuje wykonanie usługi na czas – odbiory dokonywane są na bazie harmonogramu lub na telefoniczne zgłoszenie w ciągu 48 godzin od zgłoszenia z pominięciem dni ustawowo wolnych od pracy.

Do obsługi kontenerów stalowych wykorzystujemy samochód z urządzeniem hakowym, odbiory dokonywane są na telefoniczne zgłoszenie do 48 godzin od zgłoszenia.

Przywożony materiał jest ważony na nowoczesnej elektronicznej legalizowanej wadze, na podstawie czego prowadzone są rozliczenia z klientami.

W swojej dyspozycji posiadamy dwie nowoczesne prasy do belowania surowców wtórnych oraz dwa wózki widłowe wysokiej klasy.

 

Projekt i wykonanie "CzestKom"