Jesteśmy firmą działającą w branży surowców wtórnych od 2005 roku, powadzimy działalność w zakresie transportu i zbierania odpadów innych niż niebezpieczne, które po odpowiednim przygotowaniu sprzedajemy do największych odbiorców w kraju i za granicą.

Podstawowe surowce wtórne jakie zagospodarowujemy to makulatura i tworzywa sztuczne, oferujemy bezpłatną usługę wykorzystując własny transport oraz niezbędny do tego sprzęt.

Dysponujemy doświadczeniem w zakresie obsługi zakładów przemysłowych, jednostek handlu hurtowego i detalicznego, oraz drukarni - każdego klienta traktujemy indywidualnie dopasowując sposób obsługi najbardziej odpowiedni do charakteru prowadzonej działalności.

Prowadzimy również skup surowców wtórnych - dla klientów chcących realizować dostawy własnym transportem oferujemy korzystne warunki współpracy i wysokie ceny skupu na wybrane gatunki surowców wtórnych.

Zajmujemy się również hurtowym skupem przygotowanych surowców zgodnie z wymaganiami jakościowymi odbiorcy końcowego – posiadamy odpowiednie pozwolenia na skup i przewóz odpadów.

Gwarantujemy profesjonalną i rzetelną obsługę przez zespół wykwalifikowanych pracowników.

wlasciciel

Projekt i wykonanie "CzestKom"